Signia Styletto
15734
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15734,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Signia Styletto

Signia Styletto
O SADECE BİR İŞİTME CİHAZI DEĞİL.
HAYATI STİL SAHİBİ YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE KUCAKLAYIN.
ÖZGÜVENLE KULLANIN
Signia Styletto sadece bir işitme cihazı değil, yüksek teknolojiye sahip bir kulak aksesuarı.

İnce, stil sahibi ve akıllı teknolojisiyle Styletto işitme cihazı algısını dönüştürecek.

STİLLE ÖNE ÇIKIN
Styletto’nun eşsiz tasarımı, gelişmiş formu, zarif hatları, kulaktaki ince duruşu ile takar takmaz farkını hissedeceksiniz.

DURUŞUNUZU BELLİ EDİN
Styletto ikonik, mücevher benzeri estetik duruşuyla giyilebilir işitme teknolojisinde ezber bozan bir yenilik.

Styletto’nun birbirinden zarif üç renk kombininden birini seçerek tarzınızı öne çıkarın: Koyu Granit ve Gümüş, Kozmik Mavi ve Pembe Altın, Kar Beyazı ve Pembe Altın.

BAĞIMSIZLIĞINIZI GÖSTERİN
Nereye giderseniz gidin Styletto sizinle birlikte. Her yerde bütün gün yeten* tam şarjıyla yanınızda. Ayrıca, taşınabilir şarj ünitesi ile priz kullanmadan fazladan 3 gün kullanım sağlar.

* Günlük 16 saat kullanıma göre

HAYATI STİL SAHİBİ YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE KUCAKLAYIN
Hareket ettirmek için mouse ile tutup etraflıca inceleyebilirsiniz

YAŞAMDAKİ ZENGİNLİĞİ KEŞFEDİN
Samimi bir sohbette ya da arkadaşlar arasındaki bir konuşmada, Styletto muhteşem ses kalitesi sayesinde her sesi en doğru şekilde duymanızı sağlar. Own Voice Processing (OVP™) teknolojisi sayesinde buna kendi sesiniz de dahil.

HER SESİ NET ŞEKİLDE DUYUN
Güzel bir sohbet duyulmayı hak eder. Styletto’nun Konuşma Kalitesi teknolojisi hem rahatça konuşmanıza hem de söylenenleri gürültülü ortamlarda bile net bir şekilde anlamanıza yardımcı olur.

HAYATIN SENFONİSİNE YENİ NOTALAR
Styletto’nun Ses Netliği özelliği her durumda hayatın içindeki bütün seslerin tadını çıkarmanızı sağlar. Hayatın kendi müziği ve sevdiklerinizin sesleri Styletto ile daha da güzelleşir.

DİKKAT DAĞINIKLIKLARINDAN KURTULUN
Styletto bütün dikkat dağıtıcı sesleri -kulak çınlamaları da dahil- ortadan kaldırarak hayatınızı zenginleştirir. Yatıştırıcı terapi ve okyanus sesi günlük hayatın stresinden uzaklaştırır. Styletto’nun Notch Therapy özelliği çınlamaları duyulmaz hale getirir ve sorunsuz, güzel bir deneyim yaşamanızı sağlar.

SİZE ÖZEL İŞİTME CİHAZI PROFESYONELİNİZ
myHearing Uygulaması cebinizdeki işitme cihazı profesyoneliniz. Dilediğinizde anında yardım alabilirsiniz ve işitme cihazınız için uygun ayarlamaları istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

myHearing Uygulaması iOS ve Android işletim sistemleri için App Store® ve Google Play™’den ücretsiz indirilebilir.

RAHATLIK PARMAK UÇLARINIZDA
Akıllı ve kullanımı rahat touchControl Uygulaması işitme cihazınızın ayarlamalarını ve programlamasını akıllı telefonunuz üzerinden yapmanızı sağlar.

miniPocket™ aksesuarımız ise anahtarlığınıza sığacak kadar küçük ve akıllı telefon kullanmayanlar için mükemmel bir yardımcı.