Oticon OPN S
15764
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15764,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Oticon OPN S

Konuşmaları normal işitebilen insanlarla aynı seviyede anlamanın tadını çıkarın
Şarj edilebilir işitme cihazları için gün boyu süren bir güce sahip olun

Yeni Oticon Opn S işitme cihazları, kısıtlamaları yok edip, zorlu dinleme ortamlarında konuşmaya katılmanıza yardımcı olur.

360° ses deneyimi
Oticon Opn S, beyninizin etrafınızdaki ilgili seslere erişimini sağlayan geliştirilmiş teknoloji ile birlikte sunulur.

Normal işitme için bir boşluk kapatılıyor
Yapılan araştırmalar, Oticon Opn S kullanıcılarının gürültülü ortamlarda konuşmaları normal işitme duyusuna sahip insanlarla aynı düzeyde anlayabilme deneyimini yaşadıklarını ispatlamaktadır.

Şarj edilebilir işitme cihazları
Gün boyu duyabilmek için geceleri şarj ettiğiniz şık bir şarj edilebilir çözüm.

Uğultu sesine son
Çığır açan bir özellik, Oticon Opn S modelinin, rahatsız edici uğultu seslerini daha oluşmadan algılayıp önleyebilmesini sağlar.

Konuşmaları normal işitebilen insanlarla aynı seviyede anlamanın tadını çıkarın
Oticon’un en yeni işitme cihazı, işitme cihazları ile önceden mümkün olan şeylere dair sınırları yerle bir ediyor.

Oticon Opn S modelinin, önceki nesil işitme cihazlarımıza göre gürültülü ortamlarda konuşmaları daha az eforla çok daha iyi anlamanızı sağlayabildiği kanıtlanmıştır. Böylece artık tıpkı normal işitebilen insanlar gibi, zorlu dinleme durumlarında başarılı olabilir ve aktif bir rol oynayabilirsiniz.*

Oticon Opn S size 360° ses deneyimi sunar
Oticon Opn S ile, rahatsız edici uğultular mazide kaldı
Feedback, işitme cihazlarınızdaki ses dışarı sızdığında meydana gelen rahatsız edici bir uğultu veya statik bir gürültü olup, işitme cihazı tarafından yükseltilir. Genellikle, birine sarıldığınızda ya da telefonunuzu kulağınıza götürdüğünüzde olduğu gibi, işitme cihazınıza herhangi bir şey yaklaştığında meydana gelir. Bu, ortadan kaldırılması güç bir sorundu – şu ana kadar.

Oticon Opn S modelindeki çığır açan teknoloji, feedbacki daha oluşmadan durdurur. Artık, işitme cihazlarınızdan gelen uğultu sesleri konusunda endişelenmeden, sımsıkı sarılarak karşınızdakine sevginizi gösterebilirsiniz.

Beyninizle duyuyorsunuz
Kulaklarınızla değil, beyninizle duyarsınız. İşte bu yüzden, beyninize ayak uydurabilecek kadar hızlı bir işitme cihazına ihtiyaç duyarsınız. Oticon Opn S modelindeki BrainHearing™ teknolojisi, çevreyi saniyede 100 defa tarar. Bu, beynin sesi doğal olarak anlamlandırabilme yöntemini desteklemek için 360° sese sürekli erişim sağlar.

Oticon Opn S size başarısı kanıtlanmış BrainHearing avantajlarını sunar*:
Dinlemek için harcadığınız eforu azaltır
Söylenenlerin daha fazlasını hatırlamanıza yardımcı olur
Konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlar
Birden fazla hoparlör ile konuşmaları daha iyi takip edebilmenizi sağlar
Telefonunuza ve diğer cihazlara kolay bağlantı
Oticon Opn S bir işitme cihazından çok daha fazlasıdır. Favori cihazlarınıza bağlanmayı kolaylaştıran bir giyilebilir teknoloji ürünüdür.

Her türlü modern akıllı telefon için el bağlantısız telefon aramaları
ConnectClip ile, iPhone®, Android™ veya başka bir modern akıllı telefon ile el bağlantısız arama yapmak çok kolaydır. ConnectClip arayanın sesini işitme cihazlarınıza iletirken, dahili mikrofonda sizin söylediklerinizi net bir şekilde arayana iletir.

Yüksek kaliteli stereo seste müzik
İşitme cihazlarınız, yüksek kaliteli, kablosuz kulaklıklara dönüşür, böylece doğrudan iPhone®, iPad® veya iPod touch®’tan müzik akışı sağlayabilirsiniz. Diğer her türlü modern akıllı telefon veya Bluetooth® özellikli cihazdan, kablosuz ConnectClip ile akış sağlayabilirsiniz.

TV’nizden ses akışı
Oticon TV Adaptörünü kullanarak, TV’nizden gelen sesi işitme cihazlarınıza aktarın.