Oticon miniRITE T

Daha Fazla Hastaya Uyması için Daha Fazla Stil

Şık ve gizli miniRITE-T, kolay ses seviyesi ve program kontrolü için telecoil ve çift butonludur. Güçlü ve kompakt BTE13 PP, ciddi ve derin işitme kaybı olan insanlara fayda sağlamak için 105 dB SPL’ye kadar olan işitme kayıplarına uyar. Ayrıca güç çözümü bir telecoil, kolay ses seviyesi ve program kontrolü için dokunsal bir çift buton ve hem kullanıcılar hem de bakıcılar için işitme cihazı durumunu izlemek için iki renkli bir LED göstergeye sahiptir. Tam özellikli işitme cihazları arasında iPhone® ve ses cihazlarına doğrudan akış sağlamak için Tinnitus SoundSupport, Speech Rescue LX, DSL ve 2.4GHz kablosuz teknolojisine sahip TwinLink ™ bulunur. *

Tinnitus Rölyef Sesleri

Oticon şimdi BrainHearing ™ ‘in yararlarını, beyni aşırı yüklemeyen dengeli ve zengin bir ses deneyiminin ve kulak çınlaması rahatlaması için güçlü bir çözümün birleşimini birleştiriyor. Tinnitus SoundSupport ™, işitme uzmanlarının hem işitme kaybı hem de kulak çınlaması yaşayan insanların ihtiyaçlarını geniş bant ve okyanus benzeri sesler de dahil olmak üzere geniş bir özelleştirilebilir rahatlama sesleri ile karşılamalarını sağlar. Oticon ON App, kullanıcılara rahatlama seslerini kişisel ihtiyaçlarını ve tercihlerini tek bir dokunuşla karşılayacak şekilde kolayca ayarlama esnekliği sağlar.

Yüksek Frekanslı İşitilebilirlik ile Açık Ses

Speech Rescue LX, yüksek frekanslı işitme kaybı olan insanlar için netlik ve konuşma anlayışını geliştirmek için OpenSound Navigator ™ ve Speech Guard LX ile birlikte çalışır. Üç aşamalı “kopyala ve tut” yöntemi, aksi takdirde kaybolabilecek konuşma ipuçlarını kurtarır ve onları sesli frekans aralığına geri getirir. Konuşma Kurtarma LX daha sonra, yüksek frekanslı konuşmanın zamansal ipuçlarını iletir ve aynı zamanda, minimum bozulma ile frekans azaltma elde etmek için düşük frekanslı konuşma seslerini “korur”.