Signia Silk Primax
15731
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15731,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Signia Silk Primax

Signia Silk Primax
Görünmezlik için yeni bir adım.
Sesin doğal akışını dinleyin.
Yeni Silk™ dünyanın en küçük işitme cihazlarından biridir, ve tam bir uyum içinde kulağınıza görünmez bir şekilde oturur. Özel üretilen kabine ihtiyaç olmadan, süper yumuşak ve konforlu olan cihaz kulağa hızlıca uygulanır. Şaşırtıcı boyutuna rağmen, dinleme eforunu azalttığı klinik olarak kanıtlanan Silk, mükemmel işitme deneyimi sunar.

Kullanıma hazır uyum.
Beklemeye gerek yok – basitçe ilerleyin, cihazları kullanmayı deneyin, ayarlanmış olmalı, yanınızda götürün. Silk’in sipariş üzerine yapılmasını beklemenize gerek yoktur, normal işitme cihazlarının aksine kulak kanalına oturur. İşitme Sağlığı Uzmanınız cihazın silikon yapısı sayesinde kişisel tercihinize göre ayarlayıp uygulayabilir. Böylece zahmetsiz işitme ile duyduğunuz sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Silk işitme cihazları muhteşem ses kalitesi sunabilen gelişmiş özelliklere sahiptir. Yenilikçi binaural TekMik yönselliği, kulağın doğal odağını ön taraftaki belirgin sesleri arttırıp yönlendirirken, arka taraftaki rahatsız edici gürültüden ayırır. Kablosuz bağlantısı sayesinde, sesin kulağınıza akışını sağlayabilirsiniz ve uzaktan kumandalar gibi çok çeşitli aksesuarların uyumu ile keyif alabilirsiniz.

Bütünüyle kullanım konforu. Süper küçük ve yumuşak, Klik Silikon Dom’lar esnek silikondan yapılmış olup her kulak yapısına konforlu bir biçimde uygundur. Hissetmezsiniz ve kimse tarafından görünmezdir.

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.
İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğun bir restoranda olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşabilmek ve karşınızdakinin sesini duyabilmek için konsantre olmak ve çaba göstermek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olacaktır – İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Silk zorluklarla mücadele edebilir. Gelişmiş SPEECH fonksiyonu ne dinliyorsanız onu takip etmeye devam eder. İstenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltır ve aynı zamanda konuştuğunuz kişiye otomatik olarak odaklanır. Duymak istediğinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Bunun sonucu olarak, Silk ile duymak için normal işitmeye kıyasla daha az yorulursunuz. Tüm gün.Her ortamda.
İşitme Sağlığı Uzmanınıza Silk’in sizin için neler yapabileceğini sorun.

Renk konsepti

Sol kulak için mavi, sağ kulak için kırmızı. Cihazı doğru kulağa yerleştirmenizi sağlar.

Tek klik ile takılır.
Klik Silikon Dom, Silk işitme cihazlarına tek klik ile basitçe takılır ve kulak içine sağlam bir şekilde oturur