Signia Motion Charge Go
15707
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15707,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Signia Motion Charge Go

Signia Motion Charge Go
Li-ion şarj edilebilirlik sayesinde üstün BTE, ayrıca tam bağlanabilirlik ve kendi sesini en doğal haliyle işitme deneyimi.
İnanılmaz derecede çok yönlü Motion Charge&Go Nx, Signia Nx’in bütün avantajlarını bir araya getirdi, Li-ion batarya ile güçlendirilmiş kablosuz şarj edebilme ve kusursuz Bluetooth bağlantısı. Bu özellikleri kullanması çok rahat çünkü kablosuz şarj dayanaklı tasarımla bütünleşti.

Çok çeşitli kullanım ihtiyaçları için ideal olan Motion Charge&Go Nx, şunları sağlar:

rahat kabullenme için kendi sesini en doğal işitme deneyimi,
rahat kullanım, ve
zahmetsizce TV, müzik ve telefon konuşmalarının tadını çıkarma imkanı.
Motion Charge&Go Nx’in yüksek kapasiteli Li-ion bataryası yüksek Bluetooth bağlantısını destekler ve kullanıcıların yüksek kalitede uzun süreli ses akışı yapmalarına imkan sağlar. Uyurken bataryalarını şarj ettiklerinde işitme cihazlarının duymak istedikleri sesleri her zaman aktardığına güvenebilirler.

Kullanıcıların artık batarya değiştirmekle ilgili sorun yaşayacaklarına dair endişenmelerine gerek yok. Bu kablosuz şarj sistemi ile cihazlar ihtiyaç olduğunda şarj edilerek kullanıcılarını özgüvenle dolduracak.

Kısaca Charge&Go!

Önemli Özellikler
Ultra HD e2e ve Bluetooth bağlantısı
Sağlam bir performans için yeniden şarj edilebilir Lityum-ion batarya
Dayanıklı gövde