Signia Insio Primax
15690
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15690,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Signia Insio Primax

Signia Insio Primax
Dinleme kolaylığı
Kişiye özel, farkedilemez, zahmetsiz.
Kulak anatominize ve işitme kaybınıza uygun olarak özel tasarlanan Insio™ neredeyse görünmezdir ve touchControl App™ uygulaması ile uyumludur. Minicik boyutuna rağmen, tüm Insio ailesi zahmetsiz işitmeyi sağlamak için çok sayıda özelliğe sahiptir.

Ultra görünmez, süper zahmetsiz.
Yeni Insio, minicik boyutu, kişiye özel tasarımı, konforlu kullanımı ve geniş uygulama seçenekleri ile doğal işitme kolaylığı sunuyor.

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın.
İster açık bir ofiste, kalabalık bir mağazada isterse yoğun bir restoranda olun, ortam gürültüsünün çok fazla olduğu her yerde, konuşabilmek ve karşındakinin sesini duyabilmek için, konsantre olmak ve çaba göstermek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda sesleri duymak için çaba harcamak oldukça yorucu olacaktır – İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Yeni Insio bütün bunların üstesinden gelmenizde size yardımcı olur. Gelişmiş SPEECH fonksiyonu, sürekli olarak ne dinlediğinizi izler ve istenmeyen sesleri ve arka plandaki gürültüleri azaltmak için dinlediğiniz kişinin sesini seçip odaklanır. Sonuç olarak, işitme engeli bulunmayanlardan bile daha rahat duyarsınız ve daha az yorulursunuz. Tüm gün. Her ortamda.

Ekiple geçen bir gün. ve Insio.
Ağız tadıyla bir öğle yemeği.

Dışarda bir kafede iş arkadaşlarınızla hoş bir öğle yemeğindesiniz. Sohbetle birlikte rüzgâr da hızlanır. Insio ile her bir kelimeyi kolaylıkla duyarsınız. Otomatik SPEECHfonksiyonu, bilateral eRüzgarKalkanı™ özelliğinden faydalanarak rüzgar gürültüsünü azaltıp dinlediğiniz sesin yönüne odaklanır.

Sürpriz bir karşılaşma.

Tren istasyonun keşmekeşinde ofisinize gitmek için platformda beklerken, biri yanınıza gelip adres soruyor. Tren yanınızdan gürültülü bir şekilde geçerken, Insio tek bir kelimeyi bile kaçırmamanızı sağlar. Akıllı otomatik SPEECH fonksiyonu, sizinle konuşan kişinin sesini diğer seslerin üstüne çıkarırken aynı zamanda, arka plandaki ve ilgilenmediğiniz diğer sesleri azaltmak üzere dar yönsellik ve gürültü azaltma özelliklerini kullanır – böylelikle sizin için önemli konuşmaları rahatlıkla anlarsınız.

Açık ofis gürültüsü.

Yeniden ofistesiniz, işyeri çok yoğun, sürekli çalan telefonlar ve sesli konuşan insanlar. Bir rapor hakkında görüşünüz istenirken, Insio işini muhteşem yapıyor. Otomatik SPEECH fonksiyonu, sizinle konuşan kişinin sesini arttırırken aynı zamanda gürültü azaltma özelliğini aktive ederek arka plandaki sesleri bastırır. Daha sonra, bekleme salonundaki anons sesi salonda yankılanmaktadır. Insio’nun EchoShield programı yankılanmayı azaltır ve daha iyi bir ses kalitesiyle daha yüksek bir dinleme konforu sağlar.

Müziğin sadakatini takdir edeceksiniz.

Insio’nun HD Müzik programı, muhteşem ses kalitesi sunar, müzik dinlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar. İster bir konserde veya evinizdeki HiFi sisteminizde sevdiğiniz müziği dinleyin isterse sahnede kendiniz şarkı söyleyin, HD Müzik programı fantastik bir ses kalitesi ve olağanüstü müzik deneyimi sunar.