ReSound ENZO Q
15933
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15933,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

ReSound ENZO Q

  • KRİSTAL BERRAKLIĞINDA, KONFORLU, YÜKSEK KALİTELİ SES
  • DAHA DA İYİ BAĞLANABİLİRLİK VE DOĞRUDAN SES AKTARIMI
  • TERCİHLERİNİZE GÖRE TÜMÜYLE KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR
  • UZAKTAN VE GERÇEK ZAMANLI DESTEK RAHATLIĞI
  • COCHLEAR™ İMPLANTLARI MÜKEMMEL ŞEKİLDE TAMAMLAR

Olağanüstü ses kalitesi
Özgüven,çevrenizdeki tüm seslerin net ve konforlu olduğu, güvenilir ve zahmetsiz bir işitme deneyimiyle başlar. Potansiyelinizi tümüyle açığa çıkarın.

Güçlü olmanın ötesine geçen, eksiksiz bir işitme çözümü
İleri ve çok ileri derecede işitme kaybına yönelik en yeni işitme cihazımız ReSound ENZO Q, net ve konforlu seslerden ve geniş kapsamlı bağlantı seçenekleri ve destek hizmetlerinden yararlanabilmeniz için en gelişmiş teknolojiyle tasarlandı.

Seslerin netliği son derece önemli olduğundan, işitme deneyimini kendi tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. İşitme cihazının sesini sonuna kadar açsanız bile, hiçbir ıslık veya ötme sesi olmayacağını bilmenin rahatlığını yaşayın.

Gürültülü ortamlarda ön cepheden gelen konuşmaları tanımada %60 iyileşme*
Gürültülü yerlerde duyabilmek için çaba ve enerji harcamanız gerekir. Dinleme tercihlerinizi akıllıca destekleyen, ama bunu yaparken çevreyle bağınızı da kopartmayan ReSound ENZO Q ile gürültülü ortamlarda daha iyi işitirsiniz. Grup sohbetlerini takip eder ve çevrenizdeki tüm seslerin nereden geldiğini işitirken, bir yandan da konuşmaya ve diğer ses ayrıntılarına odaklanabilirsiniz.

Araştırmalara göre, teknolojimizi kullanan ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler, gürültülü ortamlarda ön cepheden gelen konuşmaları ortalama %60 oranında daha iyi tanıyabilmektedir.