Oticon miniRITE
15761
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15761,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-haseki İsitme,disabled_footer_top,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Oticon miniRITE

Daha fazla stil, daha fazla özellik, daha fazla fırsat

Opn miniRite işitme cihazı şimdi şarj edilebilir bir işitme çözümü olarak mevcuttur. İşitme uzmanları, herhangi bir Opn miniRite işitme cihazını, pil çekmecesini değiştirerek şarj edilebilir bir çözüme dönüştürebilir. Popüler miniRITE, yeni miniRITE-T ve güçlü BTE 13 PP ve en yeni Tinnitus SoundSupport ve Konuşma Kurtarma LX özellikleri tüm Opn performans seviyelerinde mevcuttur.

Genie 2’deki Konuşma Kurtarma ve Tinnitus SoundSupport dahil olmak üzere en yeni özelliklere sahip yeni bir ürün yazılımı paketi 4, Genie 2’deki Oticon Ürün Yazılımı Güncelleştiricisi aracılığıyla kullanıma sunulacak. En yeni ürün yazılımı paketi, işitme uzmanlarının gelişmiş ve yeni özellikler eklemeye devam etmelerini sağlar.